22.април- Световен ден на Земята- отбелязва се, за да подчертае необходимостта от опазване на природните ресурси на планетата Земя!
Децата от група "Мечо Пух" се включиха в инициативата за засаждане на пролетни цветя и ароматни билки в "цветен влак", който да краси двора на детската градина и да създава много настроение.
С такива малки, но значими стъпки възпитаваме у децата любов към природата и отговорност за нейното опазване!